Protectmedical woreczki strunowe, rękawiczki foliowe

protectmedical_logo

Importer opakowań i jednorazowej odzieży ochronnej 🙂

Home-Fartuchy jednorazowe

Fartuchy foliowe przednie jednorazowe 810x1250

Protectmedical Sp. z o.o. jest importerem Fartuchów foliowych jednorazowych.
Kupujesz dużo? Masz hurtownie, sklep lub prowadzisz firmę? Zadzwoń, a przygotujemy jeszcze lepszą ofertę cenową 🙂   +48 44 777 00 06, +48 780 008 846
Popularne fartuchy foliowe jednorazowe HDPE. Znakiem rozpoznawczym fartuchów foliowych marki PROTECTMEDICAL jest doskonała jakość wykonania. Fartuchy jednorazowe są zgrzane i zblokowane po 100szt. Posiadamy fartuchy ochronne foliowe w rozmiarze uniwersalnym 810×1250
Najbardziej popularne fartuchy foliowe można kupić bezpośrednio w naszym eSklepie z dostawą do domu lub u naszych dystrybutorów.
Fartuchy foliowe 810×1250Karton
(opak.)
Pośrednie
(opak.)
Kup teraz w esklepie
Fartuchy foliowe jednorazowe białe100100»»» 
Fartuchy foliowe niebieskie100100»»» 

Jednorazowy fartuch foliowy zakładany na szyję, dedykowany do ochrony przedniej części ubrania. Wyprodukowany przez jednego z wiodących producentów artykułów medycznych – PROTECTMEDICAL Sp. z o.o.

  • Rozmiar – UNI
  • Materiał – folia LDPE
  • Wymiary – 810 x 1250cm

Zastosowanie FARTUCHÓW JEDNORAZOWYCH FOLIOWYCH

Chroni przed przesiąkaniem
Fartuch wykonany z folii stanowi idealną ochronę i barierę. Może być stosowany w celu ochrony przed przesiąkaniem, przemoczeniem, zabrudzeniem. Dla zachowania maksimum higieny, fartuchy foliowe stosuje się z innymi fartuchami i ubraniami, które zabezpieczają przed przenoszeniem substancji nie tylko przednią, ale i tylną część ubrania.

 

Odporny na uszkodzenia
Prezentowany fartuch foliowy przedni został wykonany z folii HDPE. Materiał ten w porównaniu do folii LDPE jest dużo bardziej wytrzymały, dzięki czemu okrycie jest odporne na uszkodzenia takie jak przerwanie czy przebicie. 

Fartuch foliowy jednorazowy wygodny w zakładaniu
W pracy czas odgrywa niezwykle istotną rolę, stąd też do naszej oferty wprowadziliśmy ochronny fartuch foliowy zakładany na szyję. Żeby go włożyć wystarczy dosłownie kilka sekund. Aby okrycie lepiej przylegało do sylwetki, a jednocześnie zapewniało swobodę ruchów, fartuch posiada z tyłu wiązanie na troki o długości 50 cm.

Fartuch foliowy jednorazowy o szerokim zastosowaniu:
Dostępny w naszej ofercie fartuch foliowy przedni jest produktem uniwersalnym. Może być używany przez lekarzy, członków personelu medycznego, sprzedawców mięs i wędlin, podczas prac w zakładach sopżywczych i przemysłowych. Okrycie ochronne tego typu świetnie sprawdza się także w salonach kosmetologicznych, kosmetycznych i fryzjerskich, gdzie istnieje wysokie ryzyko zachlapania odzieży. Poza tym, fartuchy foliowe stosowane są także przez pracowników przemysłu spożywczego, gdzie szczególnie ważne jest zachowanie zasad higieny.

Praktyczne opakowanie.
Fartuchy foliowe pakowane są po 100 szt. w foliowym opakowaniu. Paczki można otworzyć z łatwością przez dedykowane otwarcie opakowania z boku, które ułatwia wyciąganie fartuchów bez naruszenia opakowania i tracenia czasu.

*Produkt importowany
** Inne kolory, rozmiary i nadruki- na zamówienie

Kontakt